מאמרים​

אשד ניהול נכסים (1993) בע"מ מתמחה בליווי והוצאת רישיון עסק ומטפלת בכל הדרוש, מול כל הגורמים הרלוונטיים עד לקבלת הרישיון המיוחל.

חשוב לדעת כי כל עסקת נדל"ן אינה תקפה באם היא נעשתה בעל פה אלא רק בכתב. נכון להיום ישנן חברות מקצועיות המספקות שירותי רישום נדל"ן.

פרצלציה היא למעשה חלוקה של שטחים ומקרקעין, שמטרתה לאפשר רישום של החלוקה המופיעה בתב"ע - תכנית בנין עיר, בפנקסי המקרקעין בלשכות רישום המקרקעין, כלומר בטאבו.

על פי חוק המקרקעין, כל נכס נדל”ני: דירה, בניין, מגרש, וכדומה, שנרכשו, בין אם במכר ובין אם בחכירה, יקבלו את תוקפם החוקי והסופי, בעיקר בהיבט הקנייני, רק אחרי שירשמו באגף לרישום והסדר מקרקעין, בפנקסי המקרקעין, כלומר בטאבו.

רישום בטאבו הוא רישום הזכויות שלכם במקרקעין אצל רשם המקרקעין. ניתן לרשום סוגים שונים של זכויות בטאבו.

רישום בטאבו כולל גם רישום של הבית המשותף. לאחר שאתם פונים לחברת שרטוט ומדידה איכותית אשר מכינה לכם תשריט של הבית המשותף שאושר ונבדק יש להגיש את תיק כול המסמכים של הבית המשותף לטאבו, לרשם המקרקעין...

כאשר מגישים לטאבו רשם המקרקעין תוכנית פרצלציה יש צורך במפות מדויקות ואמינות המצטרפות לתוכנית החלוקה. פרצלציה הינה איחוד וחלוקה מחדש של קרקע בתוכנית בנין עיר.

חברות מדידה ורישום מכינות מפות מדויקות ואיכותיות לצורך פרצלציה אך לא רק לצורך פרצלציה גם כאשר רושמים בית משותף יש צורך במפה אשר מתארת את חלקות המשנה שנוצרות עקב רישום הבית המשותף...

רישוי עסקים הוא חלק חשוב ובלתי נפרד מכול הקמת עסק בישראל. עסקים אשר פועלים ללא רישיון עסק צפויים לסנקציות מרובות וביניהן קנסות עיכוב פעולות ועוד עונשים שונים על כך שהעסק לא עובד עם רישיון.​

בתהליך של רישוי עסקים אתם מתבקשים לארגן מגוון גדול של מסמכים מרשויות שונות חברת רישוי עסקים כמו חברת אשד מתמצאת בתחום של רישוי עסקים והיא בעלת ניסיון רב בתחום.

רוב האנשים מנהלים תהליך ארוך ומעייף מול הרשות המקומית בדרך להשיג אישור רישוי עסקים. הם לא מכירים את התחום, לא יודעים אלו טפסים יש להביא, מביאים טפסים ומקבלים עוד ועוד דרישות וטפסים מסוגים שונים ונמצאים בתהליך בירוקראטי בלתי נגמר מול הרשות.​

החברה המובילה במתן שרותים בתחום המקרקעין.

מדידות וסקרים, הכנת תשריטים דיגיטלים,הקמת ספר נכסים,היתרי בנייה ועוד