פרצלציה ובית משותף

חברות מדידה ורישום מכינות מפות מדויקות ואיכותיות לצורך פרצלציה אך לא רק לצורך פרצלציה גם כאשר רושמים בית משותף יש צורך במפה אשר מתארת את חלקות המשנה שנוצרות עקב רישום הבית המשותף ומגוון פרטים נוספים נדרשים כאשר רושמים בית משותף.

כול בניין כמעט הוא בית משותף ולכן הכנת שרטוטים כלומר תשריטים של בית משותף הם פרויקט נפוץ שחברות רישום ונדלן עוסקות בהם הרבה. חברת אשד בין השאר יוצרת מפות לצורך רישום הבית המשותף בטאבו הוא רשם המקרקעין.

 

שירות זריז ואיכותי

 

אם אתם רוצים שירות זריז ואיכותי, מפה מקצועית מדויקת ואיכותית של הבניין שלכם לצורך רישומו בטאבו, חברת אשד תכין עבורכם בשיטה חדשנית וממוחשבת מפת רישום בית משותף במהירות ובזריזות. המפה שמראה את מבנה חלקות המשנה בתוך הבית המשותף נקראת תשריט הבית המשותף.

 

אנו בחברת אשד מכינים לכם בצורה ממוחשבת מפות איכותיות מדויקות ותואמות בצורה מושלמת את דרישות החוק מפת הבית המשותף כוללת גם תקנון של הבית המשותף – הבית המשותף נרשם לפי צו וכולל את התקנון לרישום צו בית משותף. כאשר התשריטים משולבים בתקנון ושני הגורמים מבוצעים בצורה מדויקת, הרי תהליך האישור של רישום הבית המשותף בטאבו יתקצר ויתבצע בצורה זריזה וקלה יותר. 

 

שרטוט מודרני של הבית המשותף

 

כדי להכין תשריטים מדויקים, יש למדוד את הדירות בבית המשותף, את השטחים סביב הבית המשותף גורמים תכנוניים שונים באזור הבית המשותף וכיוצא בזה. היום ניתן ליצור שרטוט של הבית המשותף אשר נוצר על ידי מחשב, כך השרטוט מדויק יותר איכותי יותר וקל יותר לביצוע. בנוסף לרישום הבית המשותף עצמו. 

 

רישום פרצלציה

 

כאשר רושמים תוכנית פרצלציה צריך לקבל מהמרכז למיפוי ישראל אישור על תוכנית רישום הפרצלציה. מיום האישור יש 5 שנים בהן ניתן לרשום את הפרצלציה אצל רשם המקרקעין. אצל רשם המקרקעין ירשמו גם בעלויות שונות על כול החלקה ועל חלקות משנה וכן צווים שונים, שעבודים וכן הערות אזהרה.

 

טאבו מקבל תיק רישום הכולל את המפה כלומר התצ"ר שאושרה, נסחי רישום, כלומר נסחי טאבו של החלקות לפני החלוקה מחדש (הפרצלציה ) שטרות של אחוד וחלוקה, בקשה לאחוד וחלוקה. חתימות של הבעלים ומוטבי הערות האזהרה וכן מצרפים אשורי תשלום מיסים וחתימות הועדה המקומית.

החברה המובילה במתן שרותים בתחום המקרקעין.

מדידות וסקרים, הכנת תשריטים דיגיטלים,הקמת ספר נכסים,היתרי בנייה ועוד