רישוי עסקים קל וזריז​

רוב האנשים מנהלים תהליך ארוך ומעייף מול הרשות המקומית בדרך להשיג אישור רישוי עסקים. הם לא מכירים את התחום, לא יודעים אלו טפסים יש להביא, מביאים טפסים ומקבלים עוד ועוד דרישות וטפסים מסוגים שונים ונמצאים בתהליך בירוקראטי בלתי נגמר מול הרשות.

 

בעלי עסקים חכמים חוסכים מעצמם את התהליך הסיזיפי הזה ופונים אל חברה שתחסוך מהם מאמץ דאגה וזמן רב. החברה המטפלת עבורם בתהליך של רישוי עסקים מנהלת את כול הטיפול הבירוקראטי עבורם, נציגים שלה מגיעים במקום בעל העסק למשרדים השונים, משיגים את הטפסים השונים הנדרשים ומסייעים לבעל העסק למלא את הטפסים בצורה נכונה וחכמה.

 

לדעת למלא נכון את הטפסים

 

בכול טופס ובקשה יש פרטים שונים שחשוב לדעת כיצד למלא. חברה לרישוי עסקים תנחה אתכם ותמלא עבורכם את הטפסים בכדי שתוכלו לקצר בצורה משמעותית את התהליך של רישוי העסק שלכם. כול עסק הוא שונה וכול עסק מקבל טפסים שונים בכדי למלא ולהגיש ולכן חשוב לבחור חברה אשר מתמחה בתחום של רישוי עסקים לכול סוג של עסק.

 

חשוב לבחור חברה שיכולה לבצע את כול השלבים של רישוי העסק שלכם, זה יהיה חסכוני יותר ויעיל יותר מאשר לפנות לכמה חברות או לכמה בעלי מקצוע לשלבים השונים של רישוי העסק שלכם. הרשות המקומית מחזיקה אצלה תקופה מסוימת את הבקשה עם כול הטפסים לרישוי עסק אם הבקשה נדחית שוב צריך לחכות זמן רב, לכן כדאי מאוד לפנות לחברה איכותית שנותנת שירות של רישוי עסקים כדי לחסוך זמן וסחבת.

 

אישור הבקשה לרישוי עסק 

 

לאחר שהבקשה לרישוי עסק מאושרת בשעה טובה מקבלים אישור זמני לניהול עסק ופועלים לפי האישור הזמני עד שמקבלים אישור קבוע. אישור קבוע לניהול עסק מקבלים רק לאחר שנה גם במהלך שנה זאת יש סידורים שיש לעשות וחברת רישוי עסקים תעשה עבורכם כמו אישורים של שרותי הכבאות, רכישת ציוד כיבוי אש תקין כנדרש ועוד. בתקופה זאת צריך גם לקבל אישור על עמידה בתקנות הבטיחות בעסק שלכם.

 

גם בהסדרים אלה חברה לרישוי עסקים כמו חברת אשד יכולה לסייע לכם ותקצר לכם תהליכים במיוחד אם זה העסק הראשון שלכם, חכם ונכון יהיה להיעזר בחברה שתסייע לכם לקבל אישור ניהול עסק בצורה מהירה, חסכונית ויעילה.

החברה המובילה במתן שרותים בתחום המקרקעין.

מדידות וסקרים, הכנת תשריטים דיגיטלים,הקמת ספר נכסים,היתרי בנייה ועוד