רישוי עסקים הוא תחום למקצוענים​

בתהליך של רישוי עסקים אתם מתבקשים לארגן מגוון גדול של מסמכים מרשויות שונות חברת רישוי עסקים כמו חברת אשד מתמצאת בתחום של רישוי עסקים והיא בעלת ניסיון רב בתחום. חברת אשד תחסוך לכם טרחה רבה ואבדן ימי עבודה רבים שאתם יכולים להשקיע בעסק שלכם.

 

לאחר שאוספים ומארגנים את כול המסמכים הנדרשים ומבצעים שינויים בעסק לפי מה שנדרש מקבלים שובר לתשלום אגרה ברשות המקומית. ברשות המקומית קיימת מחלקה מיוחדת של רישוי עסקים.

 

עסקים מסוגים שונים

 

כאשר מגישים את הבקשה לרישוי עסק כוללים בה מסמכים שונים וטפסים שונים הנדרשים. לכול עסק אופי וייחוד משלו וכול עסק נכנס לסקציה משלו יש עסקי מזון, עסקי תיירות ועוד מגוון עסקים. מכול עסק מבקשים טפסים ספציפיים לסוג העסק, כאשר אתם עובדים עם חברה לרישוי עסקים תקבלו ייעוץ מראש ונכון עבורכם את כול הטפסים המיוחדים לסוג העסק שלכם.

אם תידרשו למסמכים נוספים אופייניים עבור סוג העסק שלכם, אנו נדאג לספק לכם את המסמכים הנדרשים.

 

סוגים שונים של מסמכים נדרשים

 

יש סוגים שונים של אישורים שבעלי עסקים שונים נדרשים להציג לרשות המקומית, אולי תידרשו להציג אישור ממשרד הבריאות או אישור ממשרד לאיכות הסביבה ממשרד התמ"ת או משרד הפנים. חלק חשוב במסמכים אותם מגישים לרשות המקומית הוא תוכנית אשר מכין אדריכל מורשה או מהנדס.

 

התוכנית עשויה בקני מידה מסוימים נדרשים. מסמך נוסף שיש להגיש לרשות המקומית הוא מסמך המעיד על הבעלות שלכם על העסק כמו חוזה שכירות או שטר בעלות וכיוצא בזה. בין המסמכים תצטרכו לתאר את מהות העסק ואיזה שירותים תספקו בו ואיזה פעולות מתבצעות בו. 

 

רישוי עסק כתחום מורכב

 

רישוי עסקים הוא תחום סבוך ומורכב ולכן כדאי וחכם לפנות אל חברה שמתמחה בתחום זה שתסייע לכם בכול שלב ובכול מסמך שתצטרכו, תקצר לכם תהליכים ותפטור לכם בעיות בדרך. יש להשיג בתהליך כמות לא מבוטלת של טפסים ויש לדעת איך למלא אותם נכון ובחוכמה.

 

חברה המטפלת ברישוי עסקים תייעץ לכם איך למלא נכון את הטפסים בצורה שרישוי העסק שלכם יתבצע בקלות רבה יותר ובזריזות וללא תסבוכות ועיכובים. כך תוכלו לחסוך זמן יקר ורב ולקבל במהירות ובזריזות את אישור רישוי העסק שלכם. נשמח לענות על שאלות נוספות ולהסביר לכם על שירות עסקים שאנו מספקים לכול לקוחותינו.

החברה המובילה במתן שרותים בתחום המקרקעין.

מדידות וסקרים, הכנת תשריטים דיגיטלים,הקמת ספר נכסים,היתרי בנייה ועוד