טיפול יעיל בתחום רישוי עסקים​

רישוי עסקים הוא חלק חשוב ובלתי נפרד מכול הקמת עסק בישראל. עסקים אשר פועלים ללא רישיון עסק צפויים לסנקציות מרובות וביניהן קנסות עיכוב פעולות ועוד עונשים שונים על כך שהעסק לא עובד עם רישיון. רישיון הוא חלק בלתי נפרד מהקמת עסק יש גם עסקים רבים אשר נסגרים כתוצאה מכך שפעלו ללא רישיון לעסקים. רישוי עסקים הוא הכרחי לתפעול תקין ורווחי של כול עסק.

 

חשוב לדעת גם אלו עסקים אינם זקוקים לרישיון לעסק לפי החוק פעוטונים, חנויות בגדים, משרדי עורכי דין ועוד סוגים של עסקים לא נדרשים לפעול לפי רישיון עסק.

 

חסכון בזמן וטרחה

 

אנשים רבים בוחרים להשקיע את כל מרצם בהקמת וביסוס העסק ואין להם פנאי ומשאבים לטפל בבירוקרטיה הסבוכה של ביצוע רישוי עסקים. אם גם אתם מעדיפים להשקיע את מרצכם בעסק ולתרום את כול כולכם להצלחתו כדאי לפנות לחברה אשר תבצע עבורכם את התהליך הארוך והמייגע של רישוי העסק שלכם. אנו בחברת אשד רישוי עסקים נסביר לכם את כול התהליך שיש לעבור כדי לקבל רישיון לעסק. אנו מנוסים בתהליך רישוי עסקים ויודעים איזה סוג אישורים אתם צריכים להציג ולמי בכול סוג ספציפי של עסק.

 

עזרה בהכנות והתמודדות עם בירוקרטיה

 

יש צורך בהכנות רבות וסבוכות ובבירוקרטיה רבה כדי לקבל רישיון לכול עסק ואנו יכולים לחסוך זאת לכם. לטפל עבורכם בכול התהליך ולחסוך מכם שגיאות, טרחה, ותסבוכות שאתם עלולים לעבור אם תטפלו בתחום של רישוי עסק לבד. ראשית יש להציג ניירות ושונים בתהליך של רישוי עסק.

לעתים להשיג כול נייר רשמי דרוש כזה פירושו להמתין בתור חצי יום עבודה. אם גם לכם כמו לבעלי עסקים רבים אין זמן פנוי להעביר בתורים אצל רשויות שונות ולרוץ ממשרד למשרד עבור כול נייר שיש לארגן. תוכלו ליהנות מהשירות שלנו.

 

טיפול מסור וקיצור תהליכים

 

אנו נשיג עבורכם כול מסמך נדרש, נעמוד בתור עבורכם ונחסוך לכם זמן וטרחה. אנו גם מכירים את הרשויות השונות ואת העובדים בהם וסביר שיהיה לנו פשוט יותר להשיג עבורכם אישורים שונים. נוכל לנסות לקצר עבורכם תהליכים ולפתור בעיות שונות בדרך. בסוף ארגון כול הטפסים השונים אנו נגיש עבורכם את הבקשה לרישוי עסקים לרשות המקומית במחלקה לרישוי עסקים.

עם הבקשה נגיש עבורכם את כול המסמכים הנדרשים לרישוי עסקים ותידרשו לשלם אגרה עבור הבקשה לרישוי העסק שלכם.

החברה המובילה במתן שרותים בתחום המקרקעין.

מדידות וסקרים, הכנת תשריטים דיגיטלים,הקמת ספר נכסים,היתרי בנייה ועוד